Demi & Selena Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi & Selena Fan Club

Demi ve Selena Sevenleri Bekliyoruz, )

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.''

2 posters
YazarMesaj
EzGii**
SellyDemi Fan Admini
SellyDemi Fan Admini
EzGii**

Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.'' Empty
MesajKonu: Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.''   Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.'' Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 10:43 pm

‘Hayatımda iyi arkadaşları hatırlamayı severim Jennifer, Demi ve Taylor gibi. Çok şey yaşadım, ihtiyacım olduğunda bana destek oldukları için onlara minnettarım.’ Ona doğru muamele etmeyen arkadaşları kaybettiği üzerine ‘Maske içinde nimet olarak bakıyorum
Eğer sana davranma şekli böyle olacaksa o insana ihtiyaç duymazsın. Pek çok arkadaş kaybettim ama bu bana gerçek arkadaşlarımın kim olduğunu anlamamı sağladı.’ Gelecekteki arkadaşlıkları için: ‘ Demi ve ben bir tatile gitmek istedik. Sanırım ileride gideceğiz. Yakın arkadaşınla uzaklaşmanın güzel bir şey olduğunu düşünüyorum’

Demi aynı zamanda oyunculuk yaptığı için okulda maruz kaldığı sataşmalar hakkında : ‘Herkesin bir düşmanı vardır, seni sevmeyen bir kız. Ben o kızlara hiç kötü bir şey yapmadım haklarında şarkı yazana kadar. Lise 1 de popüler olmak için sahte olmak gerektiğini düşünmüştüm. Bunu tane tane tuzla atmak ve devam etmek gerekir. Kendiniz olun!

Alıntıdır.
https://selenademifan.1forum.biz
~DamLa~
SellyDemi Fan Co Admini
~DamLa~

MesajKonu: Geri: Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.''   Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.'' Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 1:16 pm

SelenaDemi Sonsuza Dek Arkadaş !!

Teşekkürler !
EzGii**
SellyDemi Fan Admini
SellyDemi Fan Admini
EzGii**

MesajKonu: Geri: Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.''   Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.'' Icon_minitimeCuma Tem. 09, 2010 7:08 pm

Önemsiz canım !
https://selenademifan.1forum.biz

Selena G. ''En İyi Arkadaş Olmanın Anlamı.''
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selena Filmografy
» Selena Biografy
» Selena Şeker Yiyor ! :)
» Selena'nın Vazgeçilmez Herşeyi :)
» Selena İmzalık Fotolar